Vaihtomattomyynti

Vantaa, Tuusula, Kerava, Järvenpää, Klaukkala, Nurmijärvi ja Sipoo:

Miika Turunen puh. 0400 249 825, miika.turunen@berendsen.fi

 

Helsinki, Porvoo, Vantaa ja Espoo:

Janne Holopainen puh. 040 770 5285, janne.holopainen@berendsen.fi

 

Espoo, Kauniainen, Hyvinkää, Riihimäki, Karkkila, Loviisa, Vihti, Nummela, Lohja ja Kirkkonummi:

Juho Rasmus puh. 040 775 5161, juho.rasmus@berendsen.fi

 

Kouvola, Lahti, Mäntsälä, Heinola, Orimattila, Hämeenlinna ja Tampere:

Esa Kukkonen puh. 040 137 4888, esa.kukkonen@berendsen.fi

 

Savonlinna, Mikkeli, Imatra, Lappeenranta, Kotka, Hamina, Joensuu ja Oulu:

Pekka Koskela puh. 0400 359 540, pekka.koskela@berendsen.fi

 

Turku, Salo, Rauma, Pori, Vaasa, Forssa, Raisio, Hanko, Karjaa ja Tammisaari:

Jukka Miikkulainen puh. 040 8360 155, jukka.miikkulainen@berendsen.fi

 

Asiakaspalvelu:

Puh. 020 788 9200, asiakaspalvelu@berendsen.fi

Ota yhteyttä meihin!

Nimi*
 
 
Postinumero*
 
Puhelinnumero*
 
 
Kirjoita tähän...*
 
 
Yritys*
 
 
Sähköposti*